Lady chłodnicze

Firma Gryff oferuje państwu wysokiej klasy lady chłodnicze. Stanowią one podstawowe wypsażenie: supermarketów, sklepów spożywczych, stacji beznzynowych czy gastronomii. Są niezbędne wszędzie tam, gdzie liczy się świeżość produktu, a do jej zachowania konieczna jest określona, niska temperatura. Doskonale nadają się do przechowywania mięsa, wędlin, garmażu, ryb, nabiału, produktów cukierniczych. W zamrażarkach można przechowywać mrożonki, lody, ciasta i inne produkty konserwowane metodą mrożenia.

Oferowane przez nas lady chłodnicze to nie tylko praktyczne urządzena, ale również estetyczny sposób na prezentacje oferownych w sklepie produktów. Na życzenie klienta w ladzie może zostać zamontowane energooszczędne oświetlenie ledowe o tak zwanej "mięsnej" barwie. Pozwala to na ekspozycję mięsa w atrakcyjny dla klienta sposób.

Znajdujące się w naszej ofercie lady chłodnicze są produkcji renomonwancyh, czołowych producentów: Linde, Achinger, Costan, Arneg i in. Zakupią również państwo u nas agregaty chłodnicze, zarówno zewnętrzne, jak i wewenętrzne. Zajmujemy się również montażem i remontami lad chłodniczych.

W ofercie posiadamy:

  • zamrażarki
  • wyspy mroźnicze
  • szafy mroźnicze