Regały chłodnicze

Dzięki firmie Gryff mogą państwo zakupić wysokiej klasy regały chłodnicze. Dzięki obniżonej temperaturze wiele produktów żywnośćiowych może dłużej pozostawać na sklepowych półkach. Regały chłodnicze są niezbędne do przechowywania i ekspozycji takich produktów jak sery, jogurty, mleka, desery mleczne, serki, twarogi i inny nabiał. W regałach przechowuje się również wędliny, garmaż, świeżo wyciskane soki, sałatki i surówki i in. Dzięki regałom chłodniczym możliwe jest dłuższe przechowywanie warzyw i owoców.

Oferowane przez nas regały chłodnicze to nie tylko niezawodny sprzęt, ale też estetyczna metoda ekspozycji towaru, będąca najlepszą metodą dotarcia do klienta. Dostosowujemy regały do indywidualnych potrzeb klienta, pozwalając zachować spójną estetykę sklepu.

W naszej ofercie znajdą państwo produkty najlepszych, renomowanych producentów: Linde, KMW, Costan i in. Oferujemy moduły o następujących długościach: 1.25 mb, 2 mb, 2.5 mb oraz 3.75 mb. Regały chłodnicze wyposażone są w agregaty wewnętrzne lub zewnętrzne.

Możecie u nas kupić:

  • regały nabiałowe pod agregat zewnętrzny
  • regały nabiałowe z agregatem wewnętrznym
  • regały chłodnicze - szafy napojowe
  • regały chłodnicze warzywnicze
  • szafy chłodnicze